Зареждане...

Наградени ученици през учебната 2017-2018 година

Габриела Михайлова Пенева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място картичка

Йоана Андреева Миланова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място Коледен сувенир

Васил Петров Мицаков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Европейско кенгуру

2 място

Виктория Веселинова Грахльова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Европейско кенгуру

3 място

Виктория Веселинова Грахльова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален детско-юношески конкурс с международно участие „Орфеева дарба“ - София

3 място

Ясен Георгиев Атовски

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Европейско кенгуру

3 място

Симона Димитрова Борисова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място

Велизара Мирославова Йорданова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място

Людмила Валериева Димитрова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място

Бенно   Мария  Губе

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място за картина

Йоана   Иванова Милева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 а

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място за картина

Михаил Камелиев  Митков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 а

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място за картина

Деа  Дора  Арена

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 а

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място картичка

Александър  Георгиев  Георгиев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 а

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място картичка

Алекс Александров   Малинов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 а

Областен турнир по футбол – гр.Кюстендил

2 място

Марио Юлиянов       Райчов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

2 а

Областен турнир по футбол – гр.Кюстендил

2 място

Веселин Димов Бонев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

3 а

Футболен турнир на БФС за деца 2008 г.

 

1 място

Емил Емилов Костов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

3 а

Футболен турнир на БФС за деца 2008 г.

 

1 място

Стилиян Василев Чомански

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

3 а

Футболен турнир на БФС за деца 2008 г.

 

1 място

Рая Даниелова Александрова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

3 а

Национален турнир по художествена гимнастика Фея под липите –

Ст. Загора

1 място

Никола Костадинов Балабанов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

3 а

Лекоатлетически турнир за 3 клас – гр. Кюстендил

2 място

Александър Емилов Симеонов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

3 място картичка

Александър Емилов Симеонов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Карате Шото кан

турнир купа „Алеко“

гр. Свищов

1-комити

Александър Емилов Симеонов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Карате Шото кан

турнир купа купа“ Рони“ гр.София

3-комити

Росица Ивайлова Миланова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса” ОДК Кюстендил

2 място

Валери Ивайлов Васев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса” ОДК Кюстендил

3 място

Николай Евгениев Банчев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е, стават чудеса” ОДК Кюстендил

3 място

Денислава Руменова Георгиева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„България в картини и слово” ОДК  Търговище

3 място

Василена Георгиева Василиева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Ключът на музиката” – областен кръг

1 място

Василена Георгиева Василиева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място картичка

Леа Симеонова Здравкова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място за картина

Димитър Димитров Маргин

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място картичка

Леа Симеонова Здравкова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

3 място картичка

Илияна Ивова Владимирова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

 

 

2 място картичка

Димитър Димитров Маргин

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място картичка

Марио Цветелинов Тончев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

 

 

2 място картина

Симона Росенова Божилова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

 

 

3 място картичка

Ридвана Ридванова Шакири

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

 

 

2 място картичка

Яна Янева Дашева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

5 а

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място стихотворение

Христина Христова Анестиева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място

Божидар Бисеров Радославов

 

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Турнир спортни танци „Изгряващи звезди“

1 място

Божидар Бисеров Радославов

 

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международно танцово състезание – „СКОПИЕ ОПЪН“

2 място

Лора Любенова Младенова

 

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Областен кръг на олимпиада по История и цивилизация - Кюстендил

3 място

Лора Любенова Младенова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място

Анна-Мария     Ивайлова Николаева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

6a

Национален кръг „Ключът на музиката“- Пловдив

 

 

 

3 място

 

 

 

Анна-Мария     Ивайлова Николаева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

6a

Областен кръг „Ключът на музиката“- Кюстендил

 

1 място

Анна-Мария     Ивайлова Николаева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

6a

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място картина

 

Мария Олександрова Рудик

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

6a

Областен кръг на олимпиадата по БЕЛ- Кюстендил

 

 

 

1 място

 

 

Мария Олександрова Рудик

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

6a

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място картина

 

Ралица Наскова Нешева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

6a

 

Областен кръг на олимпиадата по ИТ- Кюстендил

 

2 място- мултимедия

Ралица Наскова Нешева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

6a

Областен кръг „Ключът на музиката“- Кюстендил

 

1 място

 

Моника Ивайлова Йорданова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

6a

Областен кръг на олимпиадата по ИТ- Кюстендил

 

 

2 място- мултимедия

Симона Росенова Василева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Областен кръг на олимпиадата по ИТ- гр. Кюстендил

1 място - мултимедия

Симона Росенова Василева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

2 място за картина

Любослава Павлова Любомирова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място за картина

Симона Тодорова Божидарова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Конкурс по изобразително изкуство - Пролет върху листа

3 място за картина

Мартин Мирославов Йорданов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Конкурс по изобразително изкуство - Пролет върху листа

2 място за картина

Петя Светославова Крумова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

3 място за картина

Георги Александър Георгиев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

„Коледа е стават чудеса“ Община Кюстендил и ОДК

1 място за картина

Симона Росенова Василева

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Олимпиада по БЕЛ - общински кръг

1 място

Майкъл Ридванов Митов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национално състезание по бойни изкуства - "Да Дао" гр. Пловдив

1 място отборно

Виктор Симеонов Цветков

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национално състезание по бойни изкуства - "Да Дао" гр. Пловдив

1 място отборно

Борис Антонов Александров

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национално състезание по бойни изкуства - "Да Дао" гр. Пловдив

1 място отборно

Симона Тодорова Божидарова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национално състезание по бойни изкуства - "Да Дао" гр. Пловдив

1 място отборно

Петя Светославова Крумова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национално състезание по бойни изкуства - "Да Дао" гр. Пловдив

1 място отборно

Юлиян Мартинов Захариев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Държавно първенство по карате за деца  - Албена 2018г

1 място

Юлиян Мартинов Захариев

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международно състезание ARANDELOVAC OPEN –по карате Сърбия

2 място

Симона Милкова Пателиотис

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Областен кръг

„Ключът на музиката”

1 място

Симона Милкова Пателиотис

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален кръг

„Ключът на музиката”

1 място

Кристина Александрова Петрова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международен фолклорен фестивал „Малешево пее и танцува”

1 място

Анна- Мария Светоълавова Гъркова

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Национален фестивал ”Орфееви таланти”

1 място

Димитър Николаев Игнатов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ТАЕКУОНДО - WTF

1 място

Димитър Николаев Игнатов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международен турнир по таекуондо “КУПАТА НА КОРЕЙСКИЯ ПОСЛАННИК“

2 място

Димитър Николаев Игнатов

VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"  гр. Кюстендил

Международен турнир по таекуондо  “ХЕРЕЯ ТРОФИ“

1 място